Børge Ibsen. Marine Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5506283

Varenummer: 5495148
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Børge Ibsen (1913-2002). Marinemotiv, olie på lærred. Sign. n.tv. 72 x 82 (85 x 95) cm.

Auktionen afsluttes:  15-11-2019 19:14:00

1043000 14-11-2019 11:16:38 DKK 300