Ubekendt kunstner. Marine

Varenummer: 6166445
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Marineparti olie på lærred, sign. 98x68 (109x79)

Auktionen afsluttes:  12-03-2022 15:15:00
Showroom:   Nivå, DK

1826804 12-03-2022 12:58:35 DKK 350
86960 12-03-2022 12:02:40 DKK 300