Ubekendt kunstner. Marine

Varenummer: 6247915
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Marine. Olie på lærred.Sign. P.P. Tölle.43 x 55(55 x 68)cm.

Auktionen afsluttes:  19-08-2022 11:57:00
Showroom:   Nivå, DK

2117167 19-08-2022 09:16:36 DKK 300