Ubekendt kunstner, marinemotiv, træfning ved Anholt, olie på lærred

Varenummer: 5617501
Hammerslagspris: DKK 4.800
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner, marine med træfning ved Anholt, olie på lærred, signeret. H.31 x 41,5 cm (42 x 52,5 cm) Mindre områder med krakelering og farvebortfald.

Auktionen afsluttes:  12-04-2020 14:59:24
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej