Ubekendt kunstner. Marineparti. Olie på lærred

Varenummer: 4640482
Hammerslagspris: DKK 375
Vurdering: DKK < 1.000

Marineparti af ubekendt kunstner, olie på lærred, sign. og dat. asp. 76. 47 x 66 cm (58 x 78 cm).
Auktionen afsluttes:  02-05-2017 20:05:00