Ubekendt kunstner. Marineparti

Varenummer: 5922013
Hammerslagspris: DKK 1.100
Vurdering: DKK 2.400
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Marineparti, olie på lærred monteret på plade, sign. og dateret. 47 x 66 (67 x 86) cm.

Auktionen afsluttes:  02-02-2021 21:25:00
Showroom:  Aarhus