Kategori  Vurdering

Hans Ole Brasen. Markparti, 1876

Varenummer: 5040126
Hammerslagspris: DKK 2.600
Vurdering: DKK 3.000
Hans Ole Brasen (1849-1930). Markparti, olie på lærred, monogram sign., dat. 1876. 24 x 29 (32 x 37) cm.

Auktionen afsluttes:  21-07-2018 15:38:00