Ubekendt kunstner, Markparti fra Mors,

Varenummer: 5283944
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Ubekendt kunstner (20 årh), Kystparti, antageligt fra Mors, olie på plade. Monogram sign. HCH dat. 45. 31 x 45 (37 x 51) cm. Fremstår gulnet.

Auktionen afsluttes:  12-04-2019 20:00:16

24677 08-04-2019 13:21:16 DKK 300