Ubekendt kunstner, Markparti fra Mors

Varenummer: 5283951
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Ubekendt kunstner (20 årh), Markparti fra Mors, Monogram sign. HCH dat. 65. 28 x 35 (36 x 43) cm.

Auktionen afsluttes:  07-04-2019 12:27:00

1765240 04-04-2019 15:46:55 DKK 300