Knud Raaschou-Nielsen. Modelstudie, kvinde (cd)

Varenummer: 5113173
Hammerslagspris: DKK 1.400
Vurdering: DKK 1.800
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Knud Raaschou-Nielsen (1915-1980) . Modelstudie af kvinde, olie på lærred, sign. 55,5 x 75,5 (58,5 x 77,5) cm.

Auktionen afsluttes:  03-10-2018 18:45:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej