Ubekendt kunstner, motiv fra Ejby Havn

Varenummer: 5591571
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner, motiv fra Ejby Havn, indrammet akvarel, sign. 54x76 cm. (59x81 cm).

Auktionen afsluttes:  28-02-2020 14:15:21
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

1607753 28-02-2020 13:55:23 DKK 300