Jens Christian Bennedsen, motiv fra Gilleleje strand

Varenummer: 5124494
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Jens Christian Bennedsen. motiv fra Gilleleje strand, olie på lærred, sign. 22x30 cm. (31,5x39,5 cm). Fremstår med krakeleringer.

Auktionen afsluttes:  17-10-2018 15:15:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

126705 15-10-2018 12:42:18 DKK 300