Ubekendt kunstner, motiv fra Gl. Skagen
Vurdering:
< 1.000
Ubekendt kunstner, motiv fra Gl. Skagen, indrammet akvarel, sign. 21,5x29,5 cm. (32,5x40,5 cm). Pletter.
12-06-2023 16:21:00