Ubekendt kunstner, motiv fra København

Varenummer: 6042050
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Ubekendt kunstner, motiv fra København, olie på lærred, sign. 66x55 cm. (75x65 cm).
Auktionen afsluttes:  16-06-2021 11:44:34
Showroom:   DK, Odense, Kratholmvej

1275227 11-06-2021 22:06:55 DKK 300