Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Øvrig billedkunst og skulpturer
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Valdemar Secher. Strandparti fra Gl. Skagen, cd Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5260258
:
5245624
Hammerslagspris
:
450
Vurdering
:
< 1.000
Valdemar Secher (1885-1976). Strandparti fra Gl. Skagen, olie på lærred, sign. samt dateret 57. 45 x 65 cm. ( 55 x 75 cm.) NB: Kunstnernavn tilføjet.
23-02-2019 21:48:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
9368
22-02-2019
07:59:39
450
188912
22-02-2019
00:27:06
400
26563
20-02-2019
22:01:22
350
188912
22-02-2019
00:26:48
350
26563
20-02-2019
22:01:22
300
Til toppen