Ubekendt Kunstner, motiv med bjerghytte

Varenummer: 5309380
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 1.000

Ubekendt Kunstner, motiv med bjerghytte, olie på lærred, sign. 31x48 cm. (40x57 cm). Fremstår med krakeleringer.

Auktionen afsluttes:  29-04-2019 20:03:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

571715 29-04-2019 17:57:52 DKK 350
1112518 29-04-2019 12:29:49 DKK 300