Hans Hilsøe . Motiv med Rosenborg Slot. cd

Varenummer: 5388070
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK < 1.000

Hans Hilsøe (1871-1942). Motiv med Rosenborg Slot. Olie på lærred. signeret. , dat. 34. 51 x 65 (64 x 78) cm.

Auktionen afsluttes:  24-07-2019 20:00:00