Ubekendt kunstner, motiver fra København (5)

Varenummer: 5697949
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner, motiver fra København, indrammede akvareller, alle sign. Mål med ramme 34x41 cm. 36,5x33,5 cm. 40,5x33 cm. En med pletter. (5)

Auktionen afsluttes:  27-06-2020 14:31:54
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

1974750 27-06-2020 12:54:24 DKK 300