Ubekendt kunstner. Nøgen kvindelig model i græseng

Varenummer: 6185493
Hammerslagspris: DKK 2.400
Vurdering: DKK 1.000

Ubekendt kunstner. Nøgen kvindelig model i græseng. Olie på lærred. Sign. med monogram 'MW' og dateret '1923'. 50,5 x 72,5 (61 x 83) cm.
Auktionen afsluttes:  09-04-2022 16:48:00