Ubekendt kunstner. Nøgen kvindelig model i græseng

Varenummer: 6185493
Hammerslagspris: DKK 2.400
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Nøgen kvindelig model i græseng. Olie på lærred. Sign. med monogram 'MW' og dateret '1923'. 50,5 x 72,5 (61 x 83) cm.

Auktionen afsluttes:  09-04-2022 16:48:00
Showroom:   Herlev, DK