Ubekendt kunstner. 'Noli me tangere', 1600-tallet

Varenummer: 6218652
Hammerslagspris: DKK 5.400
Vurdering: DKK 8.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. 'Noli me tangere'. Olie på lærred. Usign. 1600-tallet. 48 x 37 (64 x 53) cm.
Fremstår med dubleret lærred; reparationer / retoucheringer.

Auktionen afsluttes:  24-06-2022 20:00:00
Showroom:   Herlev, DK