Ubekendt kunstner. Olie på lærred. Byparti med gående person

Varenummer: 5416825
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Ubekendt kunstner. Olie på lærred. Byparti med gående person ved vintertide, ubekendt sign. H. 75 x 75 cm (93x93)

Auktionen afsluttes:  26-10-2019 13:58:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej

1920777 21-10-2019 19:08:36 DKK 300