Kategori  Vurdering

Ubekendt kunstner. Olie på lærred. Byparti med gående person

Varenummer: 5416825

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Ubekendt kunstner. Olie på lærred. Byparti med gående person ved vintertide, ubekendt sign. H. 75 x 75 cm (93x93)

Auktionen afsluttes:  19-10-2019 15:15:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej