Kopi efter Krøyer. Olie på lærred, fiskere

Varenummer: 6215086
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000

Kopi efter Krøyer. Olie på lærred, fiskere . Sign. 'Koch 73'. 61x82 ( 78x98 cm.)
Auktionen afsluttes:  26-08-2022 20:03:48
Showroom:   DK, Næstved, Gl. Holstedvej

2150254 26-08-2022 18:11:34 DKK 350
1658759 24-08-2022 23:28:18 DKK 300