Ubekendt kunstner, olie på lærred, gårdeksteriør

Varenummer: 4581357
Hammerslagspris: DKK 1.350
Vurdering: DKK < 1.000

Gårdeksteriør af ubekendt kunstner, olie på lærred. Sign. monogram. 55 x 45 cm (62 x 53). Stemplet Privatbankens Kunstsamling.
Auktionen afsluttes:  06-03-2017 19:56:00