Aage Rasmussen cd. Olie på lærred. Havneparti

Varenummer: 5449062
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 1.000

Parti fra København´s havn malet af Aage Rasmussen f. 1892. olie på lærred sign. ÅR. H. 40 x 59 cm (51.5x70 cm)

Auktionen afsluttes:  30-09-2019 16:40:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej

1834842 27-09-2019 17:07:31 DKK 350
136339 25-09-2019 14:09:06 DKK 300