Ubekendt kunstner. Olie på lærred. Høstlandskab

Varenummer: 6214142

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Olie på lærred. Høstlandskab, usign. h. 61 x79 cm (65x82)

Auktionen afsluttes:  13-08-2022 10:52:54
Showroom:   Næstved, DK