Ubekendt kunstner. Olie på lærred. Kvinder på strand

Varenummer: 6306089

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Ubekendt kunstner. Olie på lærred. Motiv med nøgen kvinde på strand. Signeret i monogram. 65 x 82 (73 x 91) cm

Auktionen afsluttes:  27-11-2022 19:23:00
Showroom:   DK, Aalborg, Nibevej