Thorvald Christian Løndal. Olie på lærred. Landskab 1900-tallet

Varenummer: 5824030
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Thorvald Christian Løndal (1891-1957). Landskabsparti , 1900-tallet, olie på lærred, sign. Th C. H. 85 x 120 cm (97x132)

Auktionen afsluttes:  25-11-2020 13:12:36
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej