Ubekendt Kunstner, olie på lærred, motiv fra Nyhavn

Varenummer: 4677122
Hammerslagspris: DKK 325
Vurdering: DKK < 1.000

Motiv fra Nyhavn af Ubekendt Kunstner, olie på lærred, sign. SL, 40x50 cm. (52,5x62,5 cm).
Auktionen afsluttes:  09-06-2017 13:57:50

1160450 09-06-2017 10:43:17 DKK 325
1657097 05-06-2017 11:17:05 DKK 300