Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Gotfred Hansen, olie på lærred, motiv med bondehus
:
4717604
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
< 1.000
Motiv med bondehus, Gotfred Hansen 1872-1948, olie på lærred, utydelig sign. 34,5x47 cm. (45,5x57 cm).
17-07-2017 11:18:13
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1596972
16-07-2017
11:28:37
300
Til toppen