Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Ubekendt kunstner. Olie på lærred. parti med mølle
:
6184658
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
1.000
Motiv med mølle, olie på lærred, malet af ubekendt kunstner. sign. H. 65 x 56 cm (74x65) Proveniens: efter Frode Folkvangs samling
04-04-2022 16:59:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1813189
04-04-2022
16:22:05
350
719636
30-03-2022
14:36:52
300
Til toppen