Ubekendt kunstner. Olie på lærred. parti med mølle

Varenummer: 6184658
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Motiv med mølle, olie på lærred, malet af ubekendt kunstner. sign. H. 65 x 56 cm (74x65) Proveniens: efter Frode Folkvangs samling

Auktionen afsluttes:  04-04-2022 16:59:00
Showroom:   Næstved, DK

1813189 04-04-2022 16:22:05 DKK 350
719636 30-03-2022 14:36:52 DKK 300