Cort Jacobsen. Olie på lærred. Skøjteløbere

Varenummer: 6087857
Hammerslagspris: DKK 1.800
Vurdering: DKK 1.000

Skøjteløbere malet af Cort Jacobsen (1911-1967) olie på lærred, sign. samt dateret 21/12 56. H. 90 x 60 cm (107x77)
Auktionen afsluttes:  27-09-2021 14:42:00