Ubekendt kunstner. Olie på lærred , sydeuropæisk motiv

Varenummer: 6215188

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Olie på lærred , sydeuropæisk motiv. Sign. Petrilli. 49x69 ( 61x81 cm.)

Auktionen afsluttes:  01-07-2022 15:53:08
Showroom:   Næstved, DK