Kategori  Vurdering

Ubekendt kunstner. Olie på lærred

Varenummer: 4941025
Hammerslagspris: DKK 3.600
Vurdering: DKK 1.000
Ubekendt kunstner. Kystparti. Sign. C.F.A. Olie på lærred. 32 x 43 (51 x 62) cm.

Auktionen afsluttes:  02-05-2018 20:01:19
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej