Kategori  Vurdering

Ubekendt kunstner. Koldinghus ruin

Varenummer: 4981501
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Ubekendt kunstner. Borgruin, Koldinghus. Utydeligt sign. Ed. Foietta? Olie på lærred. 48 x 32 (54 x 38) cm. Lærred med hul.

Auktionen afsluttes:  10-05-2018 19:05:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

1015964 10-05-2018 09:28:15 DKK 350
894445 06-05-2018 23:35:53 DKK 300