Godycki Cwirko. Landskab, cd

Varenummer: 4990880
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Godycki Cwirko 1908-1988. Landskab, olie på lærred. sign. 63x90 (82 x106) cm. NB: Kunstnernavn tilføjet 03-05-2018.

Auktionen afsluttes:  05-06-2018 13:51:30