Ubekendt kunstner. Olie på lærred

Varenummer: 5866876
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5894759
Ubekendt kunstner. Olie på lærred. Markparti. Mongram sign. 66 x 87 (81 x 102) cm.

Auktionen afsluttes:  27-12-2020 14:46:20
Showroom:

2001147 27-12-2020 14:43:19 DKK 300