Jens Sinding Christensen CD. Olie på lærred

Varenummer: 5894759

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Jens Sinding Christensen 1888-1980. Olie på lærred. Markparti. Mongram sign. 66 x 87 (81 x 102) cm.

Auktionen afsluttes:  19-01-2021 17:16:00
Showroom:  Helsingør