Jens Sinding Christensen CD. Olie på lærred

Varenummer: 5894759
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Jens Sinding Christensen 1888-1980. Olie på lærred. Markparti. Mongram sign. 66 x 87 (81 x 102) cm.

Auktionen afsluttes:  31-01-2021 16:11:30
Showroom:  Helsingør

478317 31-01-2021 15:37:59 DKK 300