Varenummer: 6001921
Vurdering: DKK 7.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Olie på lærred. Kristus på korset. Fremstilling med Jesus i centrum med Maria og Maria Magdalena. 84 x 60 cm. (98,5 x 77,5cm). Stedvise krakeleringer

Auktionen afsluttes:  29-08-2021 20:26:00
Showroom:  Nivå