Kategori  Vurdering

Ubekendt Kunstner, opstilling i vindueskarm

Varenummer: 5392075
Hammerslagspris: DKK 2.000
Vurdering: DKK < 1.000
Ubekendt Kunstner, opstilling i vindueskarm, olie på lærred, sign. 52x43 cm. (56,5x48 cm). Fremstår med krakeleringer.

Auktionen afsluttes:  24-07-2019 12:30:25
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej