Eric Knippel Nielsen, 1834-1921 Opstilling med blomster i vase

Varenummer: 6279391
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK < 1.000

Eric Knippel Nielsen, Opstilling med blomster i vase. Olie på malepap. Signeret monogram ENK. 66 x 40 (79 x 54 cm.) Aldersrelateret stand; enkelte små runde huller i plade.
Auktionen afsluttes:  10-10-2022 08:10:56
Showroom:   DK, Odense, Kratholmvej