Ubekendt kunstner. Opstilling med syrener i keramisk vase

Varenummer: 6000711
Hammerslagspris: DKK 1.100
Vurdering: DKK 1.200

Ubekendt kunstner. Opstilling med syrener i keramisk vase, olie på lærred, sign. 68 x 60 cm (85 x 77 cm).
Auktionen afsluttes:  09-05-2021 20:44:05