Ubekendt kunstner. Par landskabsmotiver (2)

Varenummer: 6300263
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Ubekendt kunstner. Par landskabsmotiver, olie på lærred, ene med sign. monogram. 61 x 46 (64 x 49) cm. (2)
Auktionen afsluttes:  26-11-2022 09:02:20
Showroom:   DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej

703277 21-11-2022 10:30:02 DKK 300