Ejner Johansen, motiv fra Paris (cd)

Varenummer: 5114942
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK < 1.000

Ejner Johansen, olie på lærred, motiv fra Paris. 94,5 x 78,5 cm. ( 80 x 64 cm. ) Signeret EJ-52 NB! Tekst ændret 3/10 - til rette kunstner.
Auktionen afsluttes:  08-10-2018 15:18:52