Robert Asou-Jensen, parti fra Bornholm

Varenummer: 5749116
Hammerslagspris: DKK 650
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Robert Askou-Jensen (1914-?), parti fra Bornholm, olie på lærred, sign. Askou, 77x114 cm. (93x130 cm).

Auktionen afsluttes:  16-09-2020 12:51:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej