Poul Friis Nyboe, parti fra Christianshavn.

Varenummer: 5804883
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Poul Friis Nyboe (1869-1929), parti fra Christianshavns Kanal. Olie på plade. Signeret Friis Nyboe. 26 x 33 (39 x 47) cm.

Auktionen afsluttes:  20-10-2020 19:40:00