Harald Leth, parti fra Faaborg

Varenummer: 5972220
Hammerslagspris: DKK 450
Vurdering: DKK < 1.000

Harald Leth (1899-1986), parti fra Faaborg, olie på plade, sign. HL, 35x44 cm. (41x50 cm).
Auktionen afsluttes:  08-04-2021 18:16:36