Ubekendt kunstner. parti fra Gudhjem, olie på lærred.

Varenummer: 6166512
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Parti fra Gudhjem, olie på lærred. sign. Berg Hammer. H. 45 x 65 cm. ( 52x71)

Auktionen afsluttes:  12-03-2022 15:56:53
Showroom:   Nivå, DK

2054851 07-03-2022 16:03:29 DKK 300