Kategori  Vurdering

Ole Due, parti fra køge bugt.

Varenummer: 5392939
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Ole Due, (1875-1925). Parti fra Køge bugt. Olie på lærred. sign. 26 x 40 cm. (40 x 54 cm.)

Auktionen afsluttes:  06-08-2019 18:53:50

9024 04-08-2019 23:48:09 DKK 300