Einar Johansen. Parti fra Roskildevej ved indgangen til Frederiksberg Slot

Varenummer: 6193917
Hammerslagspris: DKK 1.100
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Einar Johansen (1893-1965). Parti fra Roskildevej ved indgangen til Frederiksberg Slot. Olie på lærred. Sign. og dateret: 'EJ (19)40'. 64 x 78 cm. Fremtræder uindrammet.

Auktionen afsluttes:  27-04-2022 16:34:00
Showroom:   Herlev, DK