På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Ubekendt kunstner. Parti fra Schackenborg, Graasten
Vurdering:
< 1.000
Ubekendt kunstner. Parti fra Schackenborg, Graasten, akvarel og bly på papir, sign. André. Rammemål 61 x 81 cm.
14-01-2020 20:03:00