Ubekendt kunstner. Parti fra Schackenborg, Graasten

Varenummer: 5526743
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Parti fra Schackenborg, Graasten, akvarel og bly på papir, sign. André. Rammemål 61 x 81 cm.

Auktionen afsluttes:  14-01-2020 20:03:00
Showroom:  DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 15