Ubekendt kunstner. Parti fra Schackenborg, Graasten

Varenummer: 5526743
Vurdering: DKK < 1.000

Ubekendt kunstner. Parti fra Schackenborg, Graasten, akvarel og bly på papir, sign. André. Rammemål 61 x 81 cm.
Auktionen afsluttes:  14-01-2020 20:03:00
Showroom:   DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej